Anime Zone
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Fazan fără închidere.
Cum se va sfarşii Naruto ? I_icon_minitimeJoi Feb 21, 2013 10:45 pm Scris de Killua

» Arunca cu ceva in persoana de deasupra ta
Cum se va sfarşii Naruto ? I_icon_minitimeVin Feb 15, 2013 7:42 am Scris de Andorea

» Ce ai face dacă... ?
Cum se va sfarşii Naruto ? I_icon_minitimeVin Feb 15, 2013 4:58 am Scris de Andorea

» Ghicitoarea.
Cum se va sfarşii Naruto ? I_icon_minitimeSam Feb 02, 2013 2:11 pm Scris de Andorea

» Descrieţi persoana de deasupra voastră într-un cuvânt.
Cum se va sfarşii Naruto ? I_icon_minitimeSam Feb 02, 2013 6:11 am Scris de FlashDemon

» Anunt in legatura cu RPG!
Cum se va sfarşii Naruto ? I_icon_minitimeMar Ian 29, 2013 5:19 am Scris de FlashDemon

» Să aflăm mai multe.
Cum se va sfarşii Naruto ? I_icon_minitimeMar Ian 29, 2013 5:09 am Scris de Killua

» Rege/Regină
Cum se va sfarşii Naruto ? I_icon_minitimeMar Ian 29, 2013 4:43 am Scris de FlashDemon

» În acest moment.
Cum se va sfarşii Naruto ? I_icon_minitimeMar Ian 29, 2013 4:35 am Scris de FlashDemon

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Martie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 9, Vin Aug 17, 2012 7:06 am
Radio

 

 Cum se va sfarşii Naruto ?

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Cum se va sfarşii Naruto ? Empty
MesajSubiect: Cum se va sfarşii Naruto ?   Cum se va sfarşii Naruto ? I_icon_minitimeVin Aug 17, 2012 12:22 am

După cum spune titlul, cum credeţi că se va termina Naruto şi cum aţi vrea să se termine ?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Cum se va sfarşii Naruto ? Empty
MesajSubiect: Re: Cum se va sfarşii Naruto ?   Cum se va sfarşii Naruto ? I_icon_minitimeVin Aug 17, 2012 2:58 am

Sasuke se întoarce în Konoha, războiul sfârşindu-se. Totul e bine şi frumos.
O altă posibilitate, Naruto şi Sasuke mor în lupta lor.
Sus In jos
FlashDemon
Administrator



Mesaje : 459
Data de inscriere : 10/08/2012
Varsta : 28

Jucator RPG
Univers RPG: Nume: Akise Hitsugaya

Cum se va sfarşii Naruto ? Empty
MesajSubiect: Re: Cum se va sfarşii Naruto ?   Cum se va sfarşii Naruto ? I_icon_minitimeVin Aug 17, 2012 5:07 am

Fals... sfarsitul va fi altul...
Dupa lupta cu Sasuke, Naruto va intampina si alti adversari mai puternici, dintr-un motiv simplu: are succes in Japonia, deci va fi continuat... si ca sa fie continuat trebuie adversari mai puternici... astfel s-ar putea ajunge sa vedem in Naruto Shippuden un Naruto Hokage...
Sus In jos
https://animeprivatezone.forumgratuit.ro
Gicu
Jucator RPG
Gicu


Mesaje : 239
Data de inscriere : 17/08/2012
Varsta : 26
Localizare : Pe scaun

Jucator RPG
Univers RPG: Nume: Kurosaki Keita

Cum se va sfarşii Naruto ? Empty
MesajSubiect: Re: Cum se va sfarşii Naruto ?   Cum se va sfarşii Naruto ? I_icon_minitimeVin Aug 17, 2012 5:09 am

Vor muri toti in chinuri groaznice!!
Smile) Glumesc, desigur.
Pai cred ca ar fi frumos daca razboil s-ar tremina si Sasuke s-ar intoarce in Konoha...dar ar fi epic daca cei doi ar muri in lupta.Hmm...nu stiu No
Sus In jos
Gabitsa
Jucator RPG
Gabitsa


Mesaje : 61
Data de inscriere : 17/08/2012
Varsta : 25
Localizare : Mad world.

Jucator RPG
Univers RPG:

Cum se va sfarşii Naruto ? Empty
MesajSubiect: Re: Cum se va sfarşii Naruto ?   Cum se va sfarşii Naruto ? I_icon_minitimeVin Aug 17, 2012 5:15 am

Cu Naruto Akippuden,desigur! I love you Surprised
Sus In jos
https://www.facebook.com/gabriela.buzdugan
Vizitato
Vizitator




Cum se va sfarşii Naruto ? Empty
MesajSubiect: Re: Cum se va sfarşii Naruto ?   Cum se va sfarşii Naruto ? I_icon_minitimeLun Aug 20, 2012 8:05 am

Pff.. sunt sigură că sfârţitul nu va fii cum vreau eu. Deci.. cum aş vrea eu ? Păi mor amândoi în luptă şi asta e sau.. Sasuke se întoarce în Konoha.. deşi mi-ar plăcea şi ca Naruto să se alieze cu Sasuke. Smile)
Sus In jos
YokoYoshiko
Moderator
YokoYoshiko


Mesaje : 158
Data de inscriere : 22/08/2012
Varsta : 24
Localizare : Constanța

Jucator RPG
Univers RPG: Nume: Yuri Tetsuya

Cum se va sfarşii Naruto ? Empty
MesajSubiect: Re: Cum se va sfarşii Naruto ?   Cum se va sfarşii Naruto ? I_icon_minitimeMar Sept 04, 2012 9:52 am

Sasuke distruge Konoha iar Naruto o ucide pe Sakura si ramane cu Hinata. Very Happy
Dar ce se va intampla(probabil):
Sasuke nu se intoarce in Konoha, Naruto va fi Hokage si ramane cu Sakura (_ _"), iar Hinata se resemneaza Sad .
Sus In jos
http://anime-rpg-zone.forumz.ro/forum
Killua

Killua


Mesaje : 30
Data de inscriere : 27/08/2012
Varsta : 25
Localizare : Cluj Napoca

Cum se va sfarşii Naruto ? Empty
MesajSubiect: Re: Cum se va sfarşii Naruto ?   Cum se va sfarşii Naruto ? I_icon_minitimeMar Sept 04, 2012 2:21 pm

Razboul se sfarseste. Sasuke se inpaca cu Naruto si se intorc toti in sat dupa care devin toti anbu iar sakura moare intr-o misiune. Sasuke se ma casatori cu Hinata si vor avea multi, multi copii si vor aduce iar clanul Uchiha la viata. Naruto isi gaseste o fata dragutza cu care va avea un copil super dragutz, iar naruto in final devine hokage. Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Happy End Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Cum se va sfarşii Naruto ? Empty
MesajSubiect: Re: Cum se va sfarşii Naruto ?   Cum se va sfarşii Naruto ? I_icon_minitimeMar Sept 04, 2012 9:53 pm

Ce ma dispera kishi,faza cu tobi si daca va fi un sfarsit narusaku o sa ma enervez foarte tare,sa moara kishimoto.
Sfarsitul cum il vrea flash:
-Sasuke moare in lupta cu naruto,sakura se sinucide pentru ca vede ca sasuke a murit si naruto ramane cu hinata si naruto devine hokage.
Dar sfarsitul cum va fi:
-Naruto ramane cu drogata aia de sakura,sasuke ramane in viata dar nu se intoarce in sat,si hinata cu kiba,cea mai mare porcarie dintre toate,sa moara kishimoto daca face un sfarsit ca asta.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cum se va sfarşii Naruto ? Empty
MesajSubiect: Re: Cum se va sfarşii Naruto ?   Cum se va sfarşii Naruto ? I_icon_minitime

Sus In jos
 
Cum se va sfarşii Naruto ?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Zone :: Zona 1 :: Anime :: Naruto-
Mergi direct la: