Anime Zone
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Fazan fără închidere.
Ce personaj vă enervează ? I_icon_minitimeJoi Feb 21, 2013 10:45 pm Scris de Killua

» Arunca cu ceva in persoana de deasupra ta
Ce personaj vă enervează ? I_icon_minitimeVin Feb 15, 2013 7:42 am Scris de Andorea

» Ce ai face dacă... ?
Ce personaj vă enervează ? I_icon_minitimeVin Feb 15, 2013 4:58 am Scris de Andorea

» Ghicitoarea.
Ce personaj vă enervează ? I_icon_minitimeSam Feb 02, 2013 2:11 pm Scris de Andorea

» Descrieţi persoana de deasupra voastră într-un cuvânt.
Ce personaj vă enervează ? I_icon_minitimeSam Feb 02, 2013 6:11 am Scris de FlashDemon

» Anunt in legatura cu RPG!
Ce personaj vă enervează ? I_icon_minitimeMar Ian 29, 2013 5:19 am Scris de FlashDemon

» Să aflăm mai multe.
Ce personaj vă enervează ? I_icon_minitimeMar Ian 29, 2013 5:09 am Scris de Killua

» Rege/Regină
Ce personaj vă enervează ? I_icon_minitimeMar Ian 29, 2013 4:43 am Scris de FlashDemon

» În acest moment.
Ce personaj vă enervează ? I_icon_minitimeMar Ian 29, 2013 4:35 am Scris de FlashDemon

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 9, Vin Aug 17, 2012 7:06 am
Radio

 

 Ce personaj vă enervează ?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Ce personaj vă enervează ? Empty
MesajSubiect: Ce personaj vă enervează ?   Ce personaj vă enervează ? I_icon_minitimeJoi Aug 16, 2012 10:36 am

Cum spune şi titlul, ce personaj din Bleach vă deranjează, enervează şi nu îl suportaţi ?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Ce personaj vă enervează ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce personaj vă enervează ?   Ce personaj vă enervează ? I_icon_minitimeJoi Aug 16, 2012 10:43 am

Uneori mă enervează Rukia -.-. Dar asta nu înseamnă că aş vrea să dispară din peisaj. Fiecare e pus acolo cu un scop important sau mai puţin important.
Mă enerva şi Hinamouri... " Aizen-sama, Aizen-sama. "
Ah, şi vice-căpitanul lui Soi Fon... la început, acum m-am obişnuit cu el şi cu grăsimea lui.
Şi blondinul cu sabia lui ce dublează greutatea, am uitat cum îl cheamă. -.-
So, cam asta e.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Ce personaj vă enervează ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce personaj vă enervează ?   Ce personaj vă enervează ? I_icon_minitimeJoi Aug 16, 2012 11:42 pm

Mă enerva Hinamouri cu acel " Aizen-sama, Aizen-sama "
Sunt momente în care Orihime reuşeşte să mă enerveze, la fel şi Rukia. Mi se par foarte enervante câteodată.
So, cam asta ar fii.
Sus In jos
FlashDemon
Administrator



Mesaje : 459
Data de inscriere : 10/08/2012
Varsta : 29

Jucator RPG
Univers RPG: Nume: Akise Hitsugaya

Ce personaj vă enervează ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce personaj vă enervează ?   Ce personaj vă enervează ? I_icon_minitimeVin Aug 17, 2012 4:58 am

Pf... pe mine niciunul nu ma enerveaza...
Ii inteleg pe toti si stiu de ce sunt asa (cel putin cat de cat)...
Oricum, acel blondin care are sabia care dubleaza greutatea: Izuru Kira cu zanpakto-ul Wabisuke.
Sus In jos
https://animeprivatezone.forumgratuit.ro
Gicu
Jucator RPG
Gicu


Mesaje : 239
Data de inscriere : 17/08/2012
Varsta : 26
Localizare : Pe scaun

Jucator RPG
Univers RPG: Nume: Kurosaki Keita

Ce personaj vă enervează ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce personaj vă enervează ?   Ce personaj vă enervează ? I_icon_minitimeVin Aug 17, 2012 5:12 am

Pai mda...cred ca Inoue si Hinamori.Dar ar fi diferit anime-ul fara ele deci mai bine asa.
Si cam atat, restul toti imi sunt pe plac.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce personaj vă enervează ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce personaj vă enervează ?   Ce personaj vă enervează ? I_icon_minitime

Sus In jos
 
Ce personaj vă enervează ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Personaj preferat.
» Personaj preferat.
» Personaj preferat.
» Personaj Secundar Takashi Ichigo

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Zone :: Zona 1 :: Anime :: Bleach-
Mergi direct la: